Co nas wyróżnia

Akademia Informatyki Śledczej Mediarecovery jest unikatowym przedsięwzięciem edukacyjnym z obszaru szeroko rozumianej informatyki śledczej i bezpieczeństwa IT na rynku polskim. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz fakt, że nasi specjaliści to praktycy będący ekspertami w swoich dziedzinach sprawia, że ponad 3500 klientów instytucjonalnych oraz firm skorzystało z naszej wiedzy.

Nasz autorski program szkoleń umożliwia wszechstronne zapoznanie się uczestników ze specjalistyczną wiedzą na różnych poziomach (specialist, professional, expert).

Indywidualna ścieżka edukacyjna

Każda instytucja czy firma posiada swoją specyfikę, która związana jest z wewnętrznymi regulacjami, charakterystyką infrastruktury IT oraz standardami pracy. W Akademii Informatyki Śledczej uczestnicy otrzymują możliwość stworzenia swojej indywidualnej ścieżki edukacyjnej, dopasowanej do ich potrzeb. Zależy nam na tym aby uczestnicy szkoleń nabyli jak najwięcej praktycznych informacji i rozwiązań, które poszerzą ich kompetencje.

Małe grupy szkoleniowe

Organizujemy szkolenia w małych grupach, nawet trzyosobowych. Dzięki temu każdy z uczestników zyskuje optymalny poziom praktycznej wiedzy, a prowadzący zajęcia mają odpowiednią ilość czasu na wspólne znaleźnie z uczestnikiem najlepszych rozwiązań. Pozwala to również osobom odpowiedzialnym za rozwój uczestników szkoleń w ramach Akademii na dokładne śledzenie postępów w nauce i poziomu zdobywanego doświadczenia.

Przemyślany dobór uczestników

Grupy uczestników dobieramy pod kątem podobnych doświadczeń zawodowych, poziomu wiedzy i problemów, które chcą rozwiązać z naszą pomocą. Dzięki takiemu podejściu żaden z uczestników się nie nudzi tylko poszerza swoją wiedzę w interesującym go obszarze.